Olympiade 2015-16
Krajské kolo:
kategorie II.B - Liberec, 2. 3. 2016:
5.-6. Dominik Carda , 4.0
Okresní kola:
kategorie III.A - Jilemnice, 4. 2. 2016:
7.-8. Pavlína Vodseďálková, 6.0
10. Martin Fišer, 6.0
11. Michal Petrlík, 2.roč.
kategorie II.B - Semily, Řeky, 27. 1. 2016:
2. Dominik Carda, 4.0
7. Natálie Matějková, 4.0
9. Michaela Novotná, 4.0
Dominik Carda postupuje do krajského kola olympiády v německém jazyce!
Dne 27.1.2016 se Dominik Carda z kvarty umístil na 2. místě v okresním kole olympiády v německém jazyce, v kategorii II.B. Na 7. místě byla Natálie Matějková, na 9. místě Michaela Novotná (obě též z kvarty).
Všem gratulujeme a Dominikovi držíme pěsti do krajského kola, které se koná 2.3.2016 v Liberci.
(VTÁ)
■ Školního kola olympiády z němčiny se zúčastnilo v pondělí 7.12.2015 ve 2 kategoriích 12 studentů, kteří soutěžili ve čtyřech disciplínách.
V kategorii III.A zvítězila Pavlína Vodseďálková (6.0), 2. místo obsadil Martin Fišer (6.0) a 3. místo Michal Petrlík (2.roč.). V kategorii II.B se na 1. místě umístil Dominik Carda, na 2. místě Michaela Novotná, na 3.místě Natálie Matějková (všichni z kvarty). Do okresního kola v kategorii III.A, které se letos koná 4.2.2016 na gymnáziu v Jilemnici, postupují první 2-3 tři umístění. Kategorie II.B má okresní kolo v Semilech na ZŠ Dr.Fr.L.Riegra dne 27.1.2016 a budou v ní soutěžit také 2-3 zástupci z naší školy.
Všem gratulujeme a držíme pěsti do okresních kol. (VTÁ)
Olympiáda v německém jazyce - školní kolo 7.12. 2015
kategorie II. B
příjmení |
jméno |
roč. |
Hörverst. max 20b |
Test max 20b |
Gespräch max 30b |
Bildbesch. max 30b |
body celkem max. 100 |
pořadí |
Carda |
Dominik |
4.0 |
17 |
19 |
26 |
28 |
90 |
1. |
Novotná |
Michaela |
4.0 |
14 |
18 |
28 |
26 |
86 |
2. |
Matějková |
Natálie |
4.0 |
14 |
17 |
26 |
24 |
81 |
3. |
Do okresního kola postupuje Dominik Carda a jako náhradnice Michaela Novotná.
kategorie III. A
příjmení |
jméno |
roč. |
Hörverst. max 20b |
Test max 20b |
Gespräch max 30b |
Bildbesch. max 30b |
body celkem max. 100 |
pořadí |
Vodseďálková |
Pavlína |
6.0 |
17 |
18 |
28 |
30 |
93 |
1. |
Fišer |
Martin |
6.0 |
12 |
17 |
29 |
25 |
83 |
2. |
Petrlík |
Michal |
2. |
12 |
16 |
21 |
20 |
69 |
3. |
Do okresního kola postupují Pavlína Vodseďálková a Martin Fišer.
Podrobnosti k termínům konání okresních kol sdělíme později, až budou zveřejněny.
Výsledky ostatních účastníků školního kola jsou k nahlédnutí v kabinetu Nj.
Diplomy a knižní odměny za 1.- 3. místo budou předány ve středu 16.12. 2015 v 9.40 hod. před ředitelnou (u rybiček J).
Vítězům srdečně gratulujeme!! J
VTÁ, SDÁ, ŘMÁ